Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Tuna - Interesi (Shes)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi (Shes)".
3. Video është e këngës "Interesi (Shes)", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tuna - Interesi (Shes) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/05/2009

2009-05-07T16:13:24+01:00A me degjoni shes
Te pasurohem pres
Dhe kete mengjes e shes
Dashurine si ves dhe ca hapa te kres
Edhe nje telefon qe nuk cingerron
Nje dere qe rrapllon
Dhe nje plum qe shpon se me keshtu nuk shkon

Ref.:
Ooooo e disponuar nje te shkuar shes
Ooooo le te lajmerohet kush ka interes
Ooooo eni e zbrazni keto rafte t´mija
Ooooo ne kete bot dikush i do therrmijat.

Floket e shkulura edhe nervat e mija te keputura
Un i shes nje te share klase e par
Pasqyre te qare te var nje thes
E shes e shes shes e shes

Ref.:
Ooooo e disponuar nje te shkuar shes
Ooooo le te lajmerohet kush ka interes
Ooooo eni e zbrazni keto rafte t´mija
Ooooo ne kete bot dikush i do therrmijat.

Dite pazari dite e marte
Shes te gjitha per inat
Maltretime them me ze sme duhen me
Thoni i thyer eshte tepric
Dhembi im qe gjuhën gic
Dhe ca njolla n´trupin tim
Shes te gjitha si shpetim.

Ref.:
Ooooo e disponuar nje te shkuar shes
Ooooo le te lajmerohet kush ka interes
Ooooo eni e zbrazni keto rafte t´mija
Ooooo ne kete bot dikush i do therrmijat.


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë