Tung Tung
Tung Tung

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Tung Tung është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo jazz. Jazz Band Tung Tung from Shkupi (Skopje) Afrim Aziri - Saxophone Bashkim Aziri - Drums Adnan Ajdini - Keyboard Arben Ajdini - Bass guitar...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0