Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli, Vjollca & Arapi - Flake E Bojna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Arap Jashari

Më Shumë Nga

Vjollca Hamiti

06/11/2019

2019-11-06T15:48:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flake E Bojna" kënduar nga Turab Hajolli, Vjollca & Arapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli, Vjollca & Arapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet