A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjollca Hamiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  57
BIOGRAFIA: Vjollca Hamiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 16 Mars 2015, Labinot Rexha publikon videoklipin "Dridhet Zemra", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Më datë 23 Shtator 2017, Vjollca Hamiti publikon videoklipin "Te Lumtur Mej Pa Femit". Më datë 13 Tetor 2017, Ekrem Rama publikon videoklipin "S'kemi Pas Kismet", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Më datë 30 Tetor 2017, Vjollca Hamiti publikon videoklipin "Non Stop". Më datë 16 Mars 2019, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Kem...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardita Ala

Ilirjana Pirku

Merita Sahiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Arta Grajqevci

Lumnije Menxhiqi

Alma Velaj

Sevi

Entela Ilirjani


Tags: Vjollca Hamiti, Vjollca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019