Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turgut Ozal College

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Turgut Ozal College është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 26 Nëntor 2018, Turgut Ozal College publikojnë videoklipin "Rroftë Shqipëria", në bashkëpunim me Irma Libohova, Juliana Pasha & Kastriot Tushën. Muzika e këngës u punua nga Genti Lako, teksti u shkrua nga Anita Hoxha & Irma Libohova, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genti Lako....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fantastico Band

Picirruket

Grupi I Femijeve Kromatika

Hepsy Junior

Metila's MFE

Grupi 3D

Thuthuruket

Hakerat

Xixëllonjat

Boom Team

Tags: Turgut Ozal College


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet