Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: TUS është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi i njohur grek si “Tus”, i ka shtangur të gjithë pasi ka publikuar një këngë dedikuar shqiptarit të famshëm në Greqi, Alket Rizai, i cili është arratisur 2 herë nga burgjet greke. Kënga e publikuar nga Tus ka nxitur reagime të shumta tek grekët të cilët nuk kanë ngurruar t’a quajnë atë një “tradhtar”. Alket Rizai u kthye në një nga shqiptarët më të famshëm në Greqi, pas arratisjes së tij spektakolare nga burgu i Koridhalosë, ndërsa te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floricienta

Nikisha Reyes-Pile

Esra Kahraman

Klara Jazbec

Rosario Montes

Diem

Vicky Chase

Teodora

Lorena Rojas

Valerie Morales

Tags: Tus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet