Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuzhi-G

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Fatlum Avdullahu
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tuzhi-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tuzhi-G ose ndryshe Fatlum Avdullahu qe nga data 2004 filloi te mirret me muzik. Muzika e par e incizoi ne vitin 2005 demo. me pastaj filloi te mirret dhe me shume qe tani ka studion e ka studion e ti personale se bashku me vllaun ti E.m.G dhe shokun e ti Shipron qe prej vitit 2010 bojn ingjizime ne te jeton ne dheun e bardh ne gjilan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

W.G.

Liil Craizy

Pimpex

D.S.

Alb-G

Real K

EMI

Brave-L

Hustle5k

Aga B

Tags: Tuzhi-G, Fatlum Avdullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet