Tyran Prizren Spahiu Poezi
Tyran Prizren Spahiu

Tema: Poezi Për Shoqërinë


Juria Ne 4 Vargje

Ju lutem per anim mos me akuzoni,
poezite jane ndjesia ime me e dobet,
hija e tyre dhe flamuri i bardhe me percjellin vazhdimisht,
nuk me lejojne te anashkaloj miqesine, fisin e farefisin!

- Poezi nga Tyran Prizren Spahiu{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0