A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ubejd Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ubejd Ramadani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 4 Maj 2018, Ubejd Ramadani publikon videoklipin "Elif"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Furkan Junuzi

Muezin Miftari

Kujtim Xhelili

Bajrush Berisha

Fari Mani

Afrim Haziri

Hadis Haxhillari

Avni Deliu

Lavdrim Rexhepi

Onur Sagdani


Tags: Ubejd Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019