A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ue Ue Show

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Ue Ue Show is a popular group/singers. Më datë 12 Tetor 2015, Ue Ue Show publikojnë videoklipin "Papunsia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vëllezërit Zikolli

Motrat Krasniqi

Night Rappers

R.A.G

Vllezrit Susuri

Infinit Records

Gillespie

Era Corrupted

Tempulli G

Erozioni


Tags: Ue Ue Show, Bujar Gashi, Fadil Gashi, Burim Fazliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019