A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uendi Goga

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  109
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 12
BIOGRAFIA: Uendi Goga is a singer of Kids music. Ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa festivale për fëmijë në Tiranë dhe në qytete të ëtjera. Talenti i saj më i madh të cilit i dedikon të gjithë kohën e saj është muzika. Në këtë ëndërr të sajën e mbështet jo vetëm familja, por dhe shoqëria e saj të cilët besojnë se ajo do të arrijë sukses falë talentit të saj. Në Shtator 2017, Uendi Goga merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Të Japim Ty Një Shpresë". Në vitin 2018, Uendi Goga merr pjesë në Voice...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Martina Serreqi

Klaudia Thartori

Kejsi Tare

Erma Mici

Xhemi Leka

Nisea Panxhi

Ëmbla Elezi

Alisia Bajrami

Kleansa Susaj

Natalia Tigani


Tags: Uendi Goga

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019