Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Uendi Zylaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Uendi Zylaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Muzika është shumë e rëndësishme në familjen e saj dhe që nga viti 2014 e ushtron duke marrë pjesë në festivalet e qytetit. Kohën e lirë e kalon me mamin duke bërë xhiro me biçikleta, hiking ose brid watching. Në skenën e Audicioneve të Fshehura, Uendi këndoi këngën “Unforgettable” për të cilën u kthye Miriami dhe Arilena. Në Beteja, Uendi ishte përballë Laurës dhe Natalisën një fazë që arriti ta kalojë me sukses. Në vitin 2019, Uendi Zylaj is...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Mejba Kadija

Daniela Toçi

Sara Bajraktari

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Erta Qerimi

Alina Jani

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia


Tags: Uendi Zylaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet