A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujku I Cerrikut

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  32
  • Emri i Vërtetë:
  • Saimir Rexhepi
  • Vendlindja:
  • Cerrik 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ujku I Cerrikut është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes Më datë 22 Shkurt 2019, Anna Jenifer publikon videoklipin "Shisha Bar", në bashkëpunim me Luluja & Ujku Cerrikut....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Cano

Erlind Zeraliu

Orhan Dushullovci

Naser Rafuna

Arbër Skënderaj

Dorian Matlija

Mergim Mazreku

Llizard

Albo 06

Fida


Tags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019