A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujvesa Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Ujvesa Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Valsi". Më datë 9 Tetor 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Zbuloj Me Vone". Në Dhjetor 2012, Ujvesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Sa Shpejt U Rrita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Haliti

Elvira Morina

Dea Sabriu

Lirika Krasniqi

Estela Nikoliqi

Albina Jakupi

Arta Grajqevci

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu

Yllka Rexha


Tags: Ujvesa Jakupi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019