A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  12
  • Age:
  • 35
BIOGRAFIA: Ummet is a popular singer of Hip-Hop music. Urim Etemi eshte nje nga reperat me te njohur ne Shkup e me gjere filloi prej vitit 1998 rap shqip. Kengat e tij jane te njohura si 'Jeta rudh u bo','Boni dijeni','Letra e fundit','A thu pse','Narkomani','Bin Pin Post' etj. Ka kryer Shkollen e mesme te gjimnazit Zef Lush Marku dhe Fakultetin Filologjik 'Dega anglisht Shkup' dhe tani per tani punon si profesor i gjuhes angleze. Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikojnë videoklipin "Strip Hop...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diamond

Big Night

AroGanti

Mad Lion

AK

Eagleye (Kiameti)

Krimineli

Mali G

Ekrem Gj

Monny


Tags: Ummet, Ummet Aka Hamas

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019