Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Çun Lajçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Çun Lajçi është një këngëtar dhe shkrimtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene. Më datë 7 Dhjetor 2019, Lindon Camaj & Çuni Lajçi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gëzim Ahmetaj

Ismet Demaj

Fadil Llugaxhiu

Agim Baftjari

Nebi Halili

Isa Veliu

Daut Zenku

Mhill Krasniqi

Dervish Dervishi

Rifat Draga


Tags: Çun Lajçi, Cun Lajqi, Cun Lajci, Qun Lajqi

Çun Lajçi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet