Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Çun Lajçi - Moj E Mira Që Del Në Bjeshkë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2011

2011-12-13T11:37:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira Që Del Në Bjeshkë" kënduar nga Çun Lajçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Çun Lajçi: