Audio

Çun Lajçi - Kushtuar Trimave (Begut & Mirsadit)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2015

2015-05-23T09:29:50


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kushtuar Trimave (Begut & Mirsadit)" kënduar nga Çun Lajçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Çun Lajçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Çun Lajçi: