Audio

Çun Lajçi - Ku Ishe Gjeneral


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2016

2016-04-22T22:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Ishe Gjeneral" kënduar nga Çun Lajçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Çun Lajçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Çun Lajçi: