Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Unax është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Unax ka dy antare ne grup: Baci & Jadi. Kan mbi 200 live koncerte Shqiperi dhe Greqi. Ata kane kaluar nga X-factor Grecce dhe Grecce talnet show. Kan qen pjese e familjes muzikore te kompanise me te madhe ne bote Universal dhe kane firmosur kontraten e tyre 3 vjecare me Stigma Records. Kane bashkupunime me Marina Sazi, Clo-d +355 dhe me shume kengetare te mirenjohur. Më datë 10 Korrik 2014, Unax publikojnë videoklipin "I Need You", në bashkëpu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

G-Gold Army

Kunder Dhuna

Shkupi Soldiers

Forty Oz

Kabal Mafia

Gravity Albania

New Stars

Septics

Okupatort

St Clicka


Tags: Unax

Krijo Një Kartolinë