A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Unik is a singer. Më datë 29 Korrik 2015, Unik publikon videoklipin "Nje Gol Per Ty". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Me këtë këngë, Unik merr pjesë në Top Fest 12 në vitin 2015....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Buli

Marin Jancu

2m

Dinno

Dr.Rabbit

Snero

El-Metro

Frensis

Mmg


Tags: Unik, Uniku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019