A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unik Boy

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Unik Boy is a singer. Në Dhjetor 2014, Unik Boy merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "My Love", në bashkëpunim me N-Rey & Master Kay. Në Janar 2015, Unik Boy merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Po Duket Nice", në bashkëpunim me Yong Rey....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Double D

Mr. Babushi

El-Metro

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Snero

Cufa

Rbs

Fatmir Ademi


Tags: Unik Boy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019