Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkendi

Tags: Unikkendi, Brikend Guci

Vendlindja: Gjakove   
Unikkendi është një këngëtar jo shumë i njohur. Brikend Guci a.K.a "UniKKendi" U Lind ne Gjakov kurse Urrit Me Një fshat te quajtur "DEMJAN" UniKKendi Prej moshes 10 Vjaqare ja nisi qe te miirret me Rap Hip Hop Shqip UniKKendi Lansoj Gjithsej 4 këng dhe pritet sa me shumm tjera Flm per Mirkuptim....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017