A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Unit Band është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Janar 2016, Unit Band marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mbret Pa Fron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Armagedon

Megahertz

Gat

Edgh-On

Sfinks

Metamorf

Empty

Afer

P.E.Z

Crunkboys


Tags: Unit Band

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019