A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Unit One është një grup artistësh i njohur. Samir Veliu dhe Erman Memedi jane Grupi Unit One. Kenget e tyre realizohen ne studion e tyre profesionale "Click Clack Records" ne Kumanove. Më datë 5 Mars 2011, Unit One publikojnë videoklipin "A Je Single"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

R.A.G

Blue String Band

Night Rappers

0290

O2

Anda School Raptology

Te Vertet

Madd Dogs

Team-Ox


Tags: Unit One, Unit-One

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019