A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unita Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Unita Ramadani është një këngëtare. Në Maj 2009, Unita Ramadani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dashuria E Pare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ola Bakalli

Nida

Enisa Zyberi

Monika

Albana Kastrati

Bruna (Popullore)

Alba Loxha

Tila

Ada Hoxha

Diola


Tags: Unita Ramadani, Junita Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019