A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unittick

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Unittick është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. U rrit në Londër nga mosha 11 vjeç. Filloi muzikën heret si hobi, por kohët e fundit e ka marrë seriozisht. Më datë 12 Shtator 2015, Unittick publikon videoklipin "#jenahoodstar". Më datë 22 Shkurt 2016, Unittick publikon videoklipin "Prej Fillimi", në bashkëpunim me Fugitive. Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi. Më datë 13 Janar 2018, Unittick publikon videoklipin "LND2GL", në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Master Mc

Rrugaci I Art

Escobars

Agon Nimani

B-Bami

Lil Ami

Legjenda

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Danny Boy


Tags: Unittick

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019