A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Universal

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Universal is a singer. Emri i vertet i UniversaLit eshte Arian. Ket pseudonim e ka qe prej 8 vitesh.Eshte ne fakultet ne vitin e pare ne drejtimin ekonomik. Muziken e ka dashur qe i vogel ku ka interpretuar ne rruge dhe ne shoqni dhe repin e ka ne zemer. Per te sic shprehet ai jeta eshte e shkurter prandaj qdo dite duhet te jetohet sikur te jete e fundit. Hobi i ka gjuhet e huaja dhe lojen e footballit te cilen e percjell shum dhe eshte tifoz i flaket i Juventusit. Per...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Double D

Baba Stuhi

G.M.C

Dr.Rabbit

Donny G

Mmg

Shala

B.A.G

Dnp


Tags: Universal, Unive®sal

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019