Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Universal Music Group

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Universal Music Group është një produksion shumë i njohur. We are UMG, the Universal Music Group. We are the world’s leading music company. In everything we do, we are committed to artistry, innovation and entrepreneurship. We own and operate a broad array of businesses engaged in recorded music, music publishing, merchandising, and audiovisual content in more than 60 countries. We identify and develop recording artists and songwriters, and we produce, distribute and promote the most critically acclai...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

REDBOX Entertainment

F-M Studio Univers

Fronmedia

Pixels Production

Lens Production

Intro Creative

Musical

Albeni

Fly Pictures

Men Media Pictures

Tags: Universal Music Group, Umg, Universal Studios


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet