Universal
Universal
Universal
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Universal është këngëtar. Emri i vertet i UniversaLit eshte Arian. Ket pseudonim e ka qe prej 8 vitesh. Eshte ne fakultet ne vitin e pare ne drejtimin ekonomik. Muziken e ka dashur qe i vogel ku ka interpretuar ne rruge dhe ne shoqni dhe repin e ka ne zemer. Per te sic shprehet ai jeta eshte e shkurter prandaj qdo dite duhet te jetohet sikur te jete e fundit. Hobi i ka gjuhet e huaja dhe lojen e footballit te cilen e percjell shum dhe eshte tifoz i flaket i Juventusit. Per rima eshte po thuaj se nje poet.

Më datë 28 Dhjetor 2017, Universal publikon videoklipin "S'jena Mo".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: UniversaL UniversaL   arbbennitt arbbennitt  



Komente 0