A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unruly AP

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Unruly AP është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Korrik 2019, GBMC & Unruly AP publikojnë videoklipin "Na Jena N1Sha". Më datë 2 Shtator 2019, Nikol & Unruly Ap publikojnë videoklipin "Nxeh". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Nikol, Edlir Begolli & Unruly AP. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta


Tags: Unruly Ap

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019