A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upstream

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Upstream is a popular group/singers. Në Maj 2008, Upstreem & Kelly marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nuk E Di". Në Maj 2009, Upstreem marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Origjine E Mohuar". Në Maj 2010, Upstream marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Ne Enderr"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gillespie

Vatra

Joker

Day Shift

0290

Blue String Band

Ethnically

R.A.G

Tempulli G

Bloody Soldierz


Tags: Upstream, Upstreem, Upsteen

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019