A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uptown Affiliates

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Uptown Affiliates është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Mars 2010, Uptown Affiliates publikojnë videoklipin "Who You Know Bang"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Orient Express

R.A.G

Night Rappers

Vllezrit Susuri

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Madd Dogs

Erozioni

Supernova


Tags: Uptown Affiliates

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019