A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uragani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Uragani është një këngëtar. Gazmend Peci (UraGani) merret me muzike prej me teper se 5 vitesh. Tekstet dhe çdo perpunim i kengeve Osht Nga UraGani. Ka Formuar Grupin Grand StyLe. Eshte Njeri Nder Reperat me Te Ri dhe te pelqyer ne Mitrovice....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Roland Mullaavda

Bejuos

Da Freak

Loyal Man

Arba-G

King

Unfame

Dj Sadi

Ridi

Mafia


Tags: Uragani, Uragan-I, Uragan-!, Gazmend Peci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019