Uragani
Uragani
Uragani
 • Emri i vërtetë:
 • Gazmend Peci
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë
 • Jeton në
 • Kosovë
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 5 Qershor 1992
 • Horoskopi:
 • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Uragani është këngëtar. Gazmend Peci (UraGani) merret me muzike prej shume vitesh.
Tekstet dhe çdo perpunim i kengeve Osht Nga UraGani.
Ka Formuar Grupin Grand StyLe. Eshte Njeri Nder Reperat me Te Ri dhe te pelqyer ne Mitrovice.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: UraGani UraGani  Komente 0