Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uragani - Everytime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rfreni :)))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))) +2

0.36 -1.04

Pergjithmon bashk ne te dy
Pergjithmon un e ti
zemer fshije lotin n'sy
se tash une jom me ty
e lej ata qka folin
se ata kan gjelozi
si kqyrin punt e veta
po na kqyrin mu e ty
ey zemer kqyrum n'sy
se po ta thom t'verteten
un te ti e kom gjet vehten
zemer une shum te du
e di me don dhe ti mu
EveryTime i'm with you
EveryTime Mee and You
EveryTime i love you(baby)

Rfreni :)))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))) +2

1.32-
Sonte shum i lumtur jom
Që Ty afër të kom
Sonte qetësia mbizotron
ti ne gjoksin tim pushon
e un qiellin e shikoi
e qdo sen qe pe boi
nalna mir Eanalizoi
kom gabu si qdo i ri
nuk i thom ma vetit thmi
tash qdo sen qe e boi
un e marr pergjegjsi-n
zemer ky osht dedikim
ngoie kjo osht veq per ty
nuk kom shprehje as comment
per me shpreh kete dashuri
kete dashuri t'vertet . . .

Rfreni :)))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))) +2Nuk kemi video për këtë këngë.


Uragani
Publikimi: 17/04/2008


Uragani - Everytime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Everytime".
3. Video është e këngës "Everytime", por nuk këndohet nga Uragani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Uragani:


Komente 0