TEKSTESHQIP

Uragani
Shum Gabova
Lyrics
(Feat. Tin.che)

0.21-0.48
refreni-Shumë Gabova
Kurrë s'ndryshova
a ma fal najher qe t'lendova+4

0.49-1.56
a ma fal. . . . . . .
t'lutna m'fal
ksaj here un kam faj
qe edhe vet pe pranoj
kthehu veq edhe niher
une ty pot premtoj
se gabim ma nuk dot boj
kurr ma nuk dot lendoj
jo ma nuk dot ndodh
e di se shum t'kom lodh
po tash ti vet vendos
fatin ton vet e vulos
se un me ty ma s'jom
edhe pse shum deshir kom
me ty gjithmon me kan
si n'fillim qe patem than
se askush s'dot na ndan
dot jemi bashk pergjithmon
qishtu na petem than
e qit dit kurr se kom prit
mos met pas afer ty
e mos met pa me sy
epo qikjo osht jeta
sit zbulohet e verteta
i vetmuar vet jet
se di sa ke mujt me vrejt
ton t'kqyrin me sy shtremt
ma nuk je sikur atëherë
nuk ka drit tash ka veq terr
t'lutem eja dhe më merr
te jemi bashk njeher
vetem njeher si atëher
malli shum po me merr
qe ti shijoj buzet tua
t'them edhe njeher te dua
veq edhe niher
per t'fundit her
shancen mos ma merr
ngom veq qit her
kurr ma vet mos um le()

02.04-02.51
refreni-Shumë gabova
Kurrë s'ndryshova
a ma fal najher qe t'lendova+4

DËRGOI: