TEKSTESHQIP

Uragani
Realiteti
Lyrics

Pom Kujtohet Sikur Sot
Kur Ja Nisa Me HipHop
Kongen e Par n'Mahall e Ngojshum Non-Stop
Pom Kujtohet Sikur Sot
Jetoni m'Tha " Je i Dopt "
HeHe Sot Mi Rreh Kraht e Ma Bon Je On The Top
Si Tip Problematik
Qashtu Nana Um Pat Rrit
Qdo Dit Tu e Prit
Me Shkoll Diqka Me Arrit
Ajo Hiq Se Ka Dit
Un q'Do Dyten Or Tu Ik
n'Ven Qe Me Msu Me Liber
Un u Sillsha n'Dor Me Thik
Isha i Ri 13vjet
e e Se Kisha Leht
Prej Mangupav Kesh i Njekt
Policia m'Dojshin t'Dekt
Mu Dasht Me Ndrru Venin Kejt
Kur Kalun Nja 2-3Vjet
Un u Ktheva Prap n'Qytet
Tan Um Kqyrshin Me Sy t'Shtremt
Kerkush s'Ma Dojke t'Miren E Teton Kqyrshin Me m'Lidh
TeTan e Lypshin Shancen Me m'Myt a Ka Naj Menyre
Ajde t'Ja Hupum Faren Kti E Taj Punojm Ma Shlir
Ajo u Kon Koh e Shtir Amo Plumi Shkojke Lir

s'Di Qa Po Ndodh
Amo Jeta Um Ka Lodh
Qe n'Shkoll Mungojsha
S'd.m.th Qe Jom Pa Shkoll
s'Di Qa Po Ndodh
Amo Jeta Um Ka Lodh
Foli Me Dosta
Po Asnjani Nuk Po m'Fol
Eyy Respekt Per Kejt
Kejt Shoqnin Vertet
Per Ata Qe Jon n'Burg
e Ata Qe Jon Ner Dhe
Edhe n'Kit Jet Edhe n'At Jet
s'Ju Harroj PerJet
Edhe n'Kit Jet Edhe n'At Jet
Jem Vllazni PerJet
-------------------
Plot Dhimbje n'Shpirt
Veq Po m'Shtohen Per Qdo dit
Qdo Dit Tu e Prit
Momentin Per Mi Mshel Syt
Qa Kom Prit s'Kom Arrit
Un Me Jeten Jom Qudit
Se Kom Sa Me Ta Gerrdit
Jeta Mu Ma Rrasi Thik
Jeta Jem Si Serial
Veq Pi Lshoj Epizodat
Jeta Jem Si Ni Mal
Qe u Hyp Permi Kejt Kodrat
As Ni Njeri Nuk e Gjet
Qafar Kuptimi e Ka Bota
As Ni Njeri Se Ka Dert
Ksi Si Un Sa i Man Toka

DËRGOI: