A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Uran B is a popular singer. Deejay i njohur nga Prishtina, Uran B, ka publikuar projektin e tij të fundit, të titulluar “Pranë Vjeshtës”, i gjatë rreth një orë, tipike për muzikën elektronike. Uran B, i cili njihet edhe jashtë vendit tonë për performancat e tij briliante për zhanrin e muzikës elektronike, ka shkrirë inspirimin e tij në një projekt muzikor tipik për stinën aktuale. “Pranë Vjeshtës” është një prej projekteve të shumta të muzikës elektornike nga Uran B,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Life Soldier

Bernard Nikolla

Digga

Samir Aliu

Bislim Mustafa

Hazir Qelaj

Dossi A.K.A Professional's

Cadox

Explicit

Driton Sopa


Tags: Uran B

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019