Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Uran Dervishi - Balade Per Nenen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2014

2014-10-19T19:26:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balade Per Nenen" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet