Më mbaj mend (për 1 muaj)


Uran Dervishi - Marton Nana Djalin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marton Nana Djalin".
3. Video është e këngës "Marton Nana Djalin", por nuk këndohet nga Uran Dervishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Uran Dervishi - Marton Nana Djalin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/08/2017

2017-08-26T16:33:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Marton Nana Djalin" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kalle moj kalle malin,marton nana djalin.
kalle moj kalle malin,marton nana djalin.

mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.

kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.
kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.

fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet