Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Urban Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Urban Band është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Ata janë një bandë rrok formuar që në qershor të vitit 2016. Nën emrin Urban Band, 4 djemtë e grupit luajnë muzikë pop-rock dhe rock n`roll. Pjesë e Urban Band janë: Andi Tanko –vokal, Jurgen Cara – kitarë, Dritan Hekurani – kitarë bass, Sajmir Tatushi – bateri. Në Shtator 2019, Urban Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Rock N'roll"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Peppermint

Centimetri

Orjent Memo

Odietamo

Harrnat

Bom Bom Band

Mega Band

Peter Pan Quartet

Etno Gangs

P.E.Z

Tags: Urban Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet