A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urban Fron

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Urban Fron është një grup artistësh i njohur. Dëfrim Rexhepi esht njoni pi antarve t'grupit Urban Fron i cili mirret me muzik qe 5 vite se pari ka filluar te shkruj vetem tekste pastaj ka inqizuar keng te cilat nuk gjinden sepse jan ber vetem me shoqni me pas esht lidhur me antaret e grupi Anda School Raptology ne vitin 2008, 2009 aty ka ber disa inqizime disa keng siq jan G.O.G Feat DM - Kujtimet e T'kalumes me pas esht ber nje mixtape i quajtur Elementi i 5 ku ka marr pjes edhe antari i ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Oldsquad

Anda School Raptology

Dynamic Style

Jehona E Osumit Berat

Hijet E Rruges

Commandos (Og)

Fullstop

Proka

Blue String Band


Tags: Urban Fron

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019