A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urbanstyle

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Urbanstyle është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

R.A.G

Ligji Rruges

Erozioni

Gillespie

Supernova

Tempulli G

Orient Express


Tags: Urbanstyle, Urban Style, Dj Bussulla, Urban-Style, Dj Busulla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019