A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Bajramaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Urim Bajramaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 9 Prill 2016, Urim Bajramaj publikon videoklipin "U Sherova". Më datë 20 Janar 2017, Urim Bajramaj & Lumnie Ramadani publikojnë videoklipin "Neja Sonte". Muzika e këngës u punua nga Don Arbas, teksti u shkrua nga Avni Qahili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Don Arbas. Në vitin 2017, Urim Bajramaj publikon albumin "Live 2017". Në vitin 2018, Urim Bajramaj publikon albumin "Jam Beqar". Më datë 1 Mars 2019, Urim Bajramaj publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Premtim Mehmeti

Sabi

Remzi Leka

Avdi Mjeku

Istref Berisha

Naim Gavrani

Qenan Selani (Qena)

Anton Keraj (Toni)

Ibrahim Kasami

Fidaim Aliu


Tags: Urim Bajramaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019