Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Bajramaj - U Sherova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

I mungon ati qe per ty ka nevoj
te kujton me shpirt, aj qe te do
loti me del, edhe shpirti po me dhemb
saher emrin, du me ta permend
nje dashuri e madhe, nuk harrohet let
gjith jeten nje plag ka met ndjek

Ref 1x:
U sherova mo nuk vuaj te gjithe po i genjej
e din loti ka me dal shpinden si ta kthej
U sherova mo nuk vuaj te gjithe po i genjej
se armik e kam zemren ajo sa lot vlen

I mungon ati qe me zemer tka premtu
sa te jem i gjall kurr skom met harru
nje sekond pa ty kurr nuk kam mujt
ti ishe kon si un gjithmon kishe vujt

nje dashuri e madhe nuk harrohet let
gjith jeten nje plag ka met ndjek

2x
U sherova mo nuk vuaj te gjithe po i genjej
e din loti ka me dal shpinden si ta kthej
u sherova mo nuk vuaj te gjithe po i genjej
se armik e kam zemren ajo sa lot vlen


Ky tekst u dërgua nga Alberta

Urim Bajramaj - U Sherova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Sherova".
3. Video është e këngës "U Sherova", por nuk këndohet nga Urim Bajramaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Bajramaj:


Komente 0