Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Urim Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Urim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 4 Janar 2018, Urim Gashi publikon videoklipin "Engjelli Im", në bashkëpunim me Seher....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Artan Rexha

Bestrim Sadikaj (Besi)

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismajl Rexha

Jeton Rrudhani

Bekim Ademaj

Bashkimi

Leutrim Llozani

Florim Loku

Valon Selimi


Tags: Urim Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet