A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Koshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Urim Koshi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gani Miftari

Klement Marku

Telemak Papapano

Zihni Berati

Pellumb Elmazi

Hysen Pelingu

Hilmi Obertinca

Nevruz Yzeiri

Viktor Tahiraj

Adhurim Demiri


Tags: Urim Koshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019