Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Maksutaj - Nje Jet (Feat. Albulena Ukaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Albulena
Ty jetën ta kam
ty jetën ta kam
Ty jetën ta kam dhanë

Urim
Mezi pres ty met pa
Mezi pres ty met pa, prej teje sdu me u nda

Urim
Zemrën ty ta kam dhanë
Krejt çka kam ti kam fal
Nuk ka ma mirë se une dhe tiiii

Albulena
Çdo rrahje po të thërret
Me mall ty po të pret
Ti vlen për mua sa një jetë

Urim
Zemrën ty ta kam dhanë
Krejt çka kam ti kam fal
Nuk ka ma mirë se une dhe tiiii

Albulena
Çdo rrahje po të thërret
Me mall ty po të pret
Ti vlen për mua sa një jetë

Albulena
Ty du met pas tan jetën
Kur të shoh ty e shoh veten
Pak kjo po ta fali tjetrën
Kur të shoh ty e shoh veten

Urim
Gaboj kur thirri e tmerroj
Kjo dashnia mpërvloj
Pa ty so nisoj, nisoj

Gaboj kur thirri e tmerroj
Kjo dashnia mpërvëloj
Pa ty so nisoj, nisoj

Albulena e Urim
Dashnia vjen një herë
Dashnia vjen një herë
Në jetë, në jetë, në jetë

Urim
Zemrën ty ta kam dhanë
Krejt çka kam ti kam fal
Nuk ka ma mirë se une dhe tiiiii

Albulena
Çdo rrahje ty po të thërret
Me mall ty po të pret
Ti vlen për mua sa një jetë

Urim
Zemrën ty ta kam dhanë
Krejt çka kam ti kam fal
Nuk ka ma mirë se une dhe ti

Albulena
Çdo rrahje ty po të thërret
Me mall ty po të pret
Ti vlen për mua sa një jetë


Ky tekst u dërgua nga @MACROFILMS MEDIAUrim Maksutaj
Featuring: Albulena Ukaj
Publikimi: 30/12/2021
Produksioni: Zzap And Chriss


Urim Maksutaj - Nje Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jet".
3. Video është e këngës "Nje Jet", por nuk këndohet nga Urim Maksutaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Maksutaj:


Komente 0