A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Puliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Urim Puliqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Urim Puliqi publikon albumin "Veq E Imja". Më datë 16 Gusht 2018, Urim publikon videoklipin "Me Falma Fal O Shpirt", në bashkëpunim me Lika. Në vitin 2019, Urim Puliqi publikon albumin "Aman Oj Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vali Demiraj

Arsim Latifi

Meti Mustafa

Amir Rexhepi

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj

Flakron Voca

Krenar Krasniqi

Xhavit Gjikollaj

Arsen Mani


Tags: Urim Puliqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019